predsednik komisije
Moje ime je Slavko Cuderman in sem član Ribiške družine Bled že 21 let. V tekmovanjih LKO tekmujem od leta 2005.
V tem obdobju sem bil dvakrat državni prvak, zmagovalec Donavsko-jadranskega pokala, dvakrat udeleženec svetovnega prvenstva kot tekmovalec in dvakrat kot vodja reprezentance.
Zadnjih osem let sem se aktivno udeleževal tudi tekmovanj v tujini, kjer sem s svojo ekipo CT KOI dosegel številne vidne rezultate.
Po odstopu Kolar Sandija z mesta predsednika komisije LKO (za kar mu gre iskrena zahvala za vse, kar je storil v svojih mandatih) sem po temeljitem razmisleku sprejel povabilo predsednika RZS, da prevzamem funkcijo predsednika nove komisije LKO.
Okoli sebe mi je uspelo zbrati usklajeno in predano ekipo, za katero verjamem, da bo uspešno vodila tekmovanja LKO ter reprezentanco na domačih in tujih tekmovanjih.
Naš moto so pridno delo, poštenje ter spoštljiv odnos do ujetih rib in narave.